2016 Burç Yorumları

2016 burç yorumları

Yeni bir sene insanlar da her zaman için güzel duyguların uyanmasına vesile olur. Yeni bir yıla geçerken herkesin hayalleri ve beklentileri bulunur. 2016 Burç yorumları yazımızla bizde sizlere astrolojinin yeni yılda size hazırladığı sürprizler hakkında bilgi vermek istiyoruz. 12 Farklı burcun, 2016 Genel burç yorumları hakkında merak ettikleri tüm soruların yanıtları yazımızın içinde bulunmaktadır. Şimdi 2016’da bizlere bekleyen iyi, kötü olaylarla yazımıza devam ediyoruz.

Koç Burcu 21 Mart – 19 Nisan: Bu burcun insanları her zaman oldukları yerde bir yıldız gibi parlamak isterler. Ayrı bir star ışıkları bulunur. Bazen de göze çarpabilmek için abartılı giysi ve davranışlar yapmaktan çekinmezler.
Koç burcu 2016 yorumu için bizim onlara tavsiyemiz, daha az abartılı bir sene geçirsinler. Çünkü çok göze battıkları için insanların negatif enerjilerini üzerlerine çekeceklerdir. Bu negatiflikte iş hayatınızı ve sosyal yaşamınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Başarılı bir sene geçirmek arzusu içindeyseniz, yapmanız gereken tek şey daha az göze batmak ve sakin bir hayat sürmek olmalıdır.

Boğa Burcu 20 Nisan – 20 Mayıs: Boğa insanının en güzel yanı dürüstlükten asla ödün vermemesi ve dostlarına olan bağlılığıdır. Kolay kolay onunla dost olamazsınız ama bir dost olursanız da, sizinle ölüme bile gelebilecek bir arkadaş edinmiş olursunuz. Boğa burcu 2016 yorumu da tam bu noktada uyarı niteliğinde olacaktır. Dostlarınız için yapmış olacağınız fedakarlıklar 2016 yılında sizi zor duruma sokabilir. Unutmamalısınız ki hiçbir dostunuzun sorunu sizin kendi yaşamınızdan daha önemli olmamalıdır. Hayatınızda ki önceliğiniz her zaman için kendiniz olmalısınız. Bir dostunuzdan 2016 yılında önemli bir kazık yiyeceksiniz. Bu sizi dostluk kavramından soğutsa da ilerleyen zamanda duygularınız değişecektir. Bunun dışında 2016 yılında aşk, sağlık, aile ve iş hayatında gayet başarılı mutluluk verecek bir sene sizleri bekliyor.

İkizler Burcu 21 Mayıs – 21 Haziran: Karmaşık duygular ve düşünceler, İkizler burcu 2016 yorumunda fazlasıyla yer bulmakta. Özellikle 2016 yılının ilk 6 aylık döneminde üzerinizde bir karamsarlık bulunmakta. Hatta hafif bir depresyon durumu hakim. Bu durum doğal olarak iş hayatınızı da olumsuz yönde etkilemektedir. Fakat baharın gelmesi ile birlikte başlayan ikinci 6 aylık dönemde yenileniyorsunuz ve üzerinizde ki kara bulutları tek tek dağıtıyorsunuz. Bu sizin daha huzurlu ve mutlu olmanızı sağlamakla birlikte, iş ortamında da başarılı olmanıza imkan sağlıyor. 2016 Yılının ilk 6 aylık döneminde kendinize, sağlığınıza ve iş ortamınıza çok dikkat edin. Size keyif verecek ortamlarda bulunmaya özen gösterin. Çünkü ikinci 6 aylık periyotta zaten her şey kendiliğinden yoluna girecektir.

Yengeç Burcu 22 Haziran – 22 Temmuz: Miskinlik ve tembellik yapmayı kafa koymuş olan bir yengeci yerinden kimse kıpırdatamaz. Adeta olduğu yere çakılır ve iyice tembellik yapmadan yerinden kıpırdamaz. Fakat bu burcun insanı aynı zamanda başarıya da aşıktır. Gizli bir egoya sahiptirler, sürekli okşanmak istenen. Yengeç burcu 2016 yorumu da bu gizli egolarının öne çıktığı sıkıntılı bir profil çiziyor. Miskinlikten 2016 yılında da vazgeçemeyen yengeçler, ağır kanlılıkları yüzünden birçok iş fırsatını kaçırıyorlar. Bu durum onları olumsuz olarak etkiliyor ve şımartılmaya alışkın oldukları egolarının yara almasına neden oluyor. Tipik yengeç özelliği olan içine kapanma, depresyon hepsi bu süreci takip ediyor. Fakat 2016 yılında yaşayacakları bir aşk, ayaklarını öyle bir yerden kesecek ki tüm bu sorunları unutturacaktır. 2016 Yengeçlerin aşk yılı olacaktır…

Aslan Burcu 23 Temmuz –  22 Ağustos: Lider Aslan 2016 yılını da kükreyerek geçiriyor. Liderliğini ilan edeceği, çok büyük başarılara imza atacakları bir yıl Aslanları bekliyor. Aslan burcu 2016 yorumu tamamen başarılar üzerine kurulmuştur. Uzun zamandır elde edilemeyen başarıların hepsi bu yılda sizleri buluyor. Aşk, iş, aile kısacası her alanda kendinizi göstereceğiniz çok mutlu olacağınız bir sene sizi bekliyor. Astroloji de en parlak yıldız sizin ki gözüküyor. Bu yıl yatırım yapmaktan da kendinizi alı koymayın. Ne kadar yatırım yaparsanız, o kadar çok kazanacaksınız. Bolluk ve bereket yılına giriyorsunuz. Ne kadar birikim yaparsanız o kadar çok seneyi başarılı tamamlamış olursunuz.

Başak Burcu 23 Ağustos – 22 Eylül: Bunca seneyi tertipli ve düzenli geçirdiniz de elinize ne geçti? Başak burcu 2016 yorumu ile size kendinize biraz olsun özgürlük vermenizi tavsiye ediyoruz. Hayatı sürekli ciddiye almak, titiz davranmak sizin kadar çevrenizde ki insanları da yoran bir etmendir. Biraz olsun nefes almak ve özgürlüğün tadını çıkartmak için 2016 yılı oldukça uygun bir senedir. Hayatınız boyunca yapmadığınız çılgınlıkları bu yıl yapın. Bunu yapabileceğiniz çok aykırı bir yol arkadaşı sizi 2016 senesinin ilk aylarında bulacaktır. Bu insan belki de hayatınızın aşkı olacaktır. Fakat sizin titizliğiniz, onun aykırılığı sizi ortak payda da buluşma noktasında zorlayacaktır. Bu seferlik fedakarlık yapma sırası sizde. Mutlu olabilmek için fedakarlık yapın ve siz aşık olduğunuz insana uyum sağlamak için aykırı olun.

Terazi Burcu 23 Eylül – 22 Ekim: Astrolojinin en bakımlı ve güzel burcu hangisidir? Tabi ki Terazilerdir. Hayatlarını güzellik üzerine kurmuş insanların burcudur. Terazi burcu 2016 yorumu da yine güzelliklerin çok yaşanacağı bir seneyi işaret etmekte. Teraziler güzelliklerinden ödün vermemek adına bol bol spor aktivitelerine katılacaklardır. Ayrıca sağlıklı yaşam reçetesi olarak da diyeti hayatlarından eksik etmeyeceklerdir. Terazilerin bu kendilerine olan özen ve güvenleri dışarıdan insanların hayranlığı ve taktiri ile karşılanacaktır. Hatta güzel terazilere bu yıl için de birçok platonik aşk teklifi de gelecektir. Fakat sene boyunca ciddi bir ilişki görünmüyor. Kısa süreli ilişkiler olabilir ama uzun soluklu bir aşk masalı bu yıl için Terazilerde gözükmüyor. 2016 Senesinde tüm güzellikler sizi bekliyor.

Akrep Burcu 23 Ekim – 21 Kasım: Hırs, ihtiras, tutku hepsi akrep burcunun özellikleri arasındadır. Akrep burcu 2016 yorumu bu duyguların kompozisyonu gibidir. 2 Yıldır durgun yaşadıkları iş hayatlarında hırslarıyla çok önemli başarılar elde edeceklerdir. Hatta iş yerlerinde önemli pozisyonlar akrepleri bekliyor. Bunun yanında aile yaşamlarında ufak tefek sorunlarla boğuşacaklar gibi gözükmekte. 2016 senesi Akreplerin önem verdiği tüm duyguları uçlarda yaşayacakları bir sene olacaktır. Hırs, ihtiras ve tutku bu üç duygunun arasında yaşayacağı git geller aslında çok önemli kazanımlar elde etmelerine olanak sağlayacaktır. Aşk hayatlarında ise tutkulu bir aşk onları bekliyor.

Yay Burcu 22 Kasım – 21 Aralık: Yayların en önemli özellikleri kendilerine münhasır yapılarıdır. Onlar için önemli olan ben duygusudur. Dışarıda ki insanın ne düşündüğünü çok önemsemezler. Hayatı ve insanları gırgıra alarak yaşamayı severler. Yay burcu 2016 yorumu da dalga geçtikleri insanların düşünceleri üzerine kuruludur. Her ne kadar yaptığınız espriler sizin nazarınızda komik ve eğlendirici gibi algılansa da karşınızda ki insanın nazarında sizi itici bir duruma düşürüyor. İnsanların sevgilerini kaybetmek istemiyorsanız, 2016 yılında bu tavrınızı biraz torpüleyin ve insanları incitmeyin. Aksi halde bu tavrınızın size geri dönüşümü çok sert olacaktır ve değer verdiğiniz insanları bir bir kaybetme tehlikesi yaşayacaksınız.

Oğlak Burcu 22 Aralık – 19 Ocak: Çalışmaktan hiçbir zaman kaçmayan Oğlaklar için iş hayatı çok güzel geçecek olan bir sene bekleniyor. Oğlak burcu 2016 yorumu, daha çok iş hayatlarında ki başarılarla doludur. İş yerlerinde bir yıldız gibi parlayan oğlak burcu insanı, aynı zamanda maddi olarak da önemli kazanımlara imza atıyor. Bu yıl paranızı gayri menkula yatırmanızı tavsiye ediyoruz. Emlak yatırımı yapacak olan Oğlaklar bu işten çok önemli kazançlar elde edeceklerdir. Şuan halen devam eden ilişkiniz için ise bazı pürüzler gözüküyor. Fakat halledemeyeceğiniz sorunlar değil. İş ve maddiyatı bir kenara itip, ilişkinize yoğunlaştığınız andan itibaren, ilişkinizde ki sorunlarda kendiliğinden çözülecektir.

Kova Burcu 20 Ocak – 18 Şubat: Ah kovalar! Her zaman kalbi ile aklı arasında sıkışıp kalırlar. İşin en kötü yanı ise nerede aklını, nerde kalbini kullanacağını hiçbir zaman doğru olarak bilemezler. Kova burcu 2016 yorumu ile de bunu bir kez daha kanıtlıyor. Dost ve arkadaşları için kalbinin kapısını sonuna kadar açan kovalar, iş aşka geldiği zaman hemen mantıklarını ortaya koyarak, ilişkilerinde ki duygu yoğunluğunu yok edebilirler. Bir türlü ilişkide istikrar yakalayamayan Kovalar 2016 senesinde de aynı markus talihin peşinden gidiyor. İlişkileri sorunlu bir şekilde ilerleyecek hatta ayrılıklar da olabilir. Arkadaş, aile ve iş çevresinde ise büyük bir sevgi onları bekliyor. 2016 Yılında tek başarısız oldukları yer aşk hayatlarıdır.

Balık Burcu 19 Şubat – 20 Mart: Duygusal ve romantik balıklar, bu senede romantizmin tavan yaptığı bir yıl geçiriyorlar. Balık burcu 2016 yorumu hep balıkların iç dünyası ile alakalıdır. Her şeyi içlerinde yaşayan balıklar, maalesef ki içlerinde yaşadıkları duyguları surat ifadeleri ve küslükleri ile dışarıya fazlası ile yansıtırlar. Çok fazla iç dünyalarını saklama özellikleri yoktur. Alınganlıkları ve kırgınlıkları ile yakın çevresinde ki insanları bunaltsa da romantik yanları ile birlikte olduğu insanı çok mutlu edecektir. Dost ve arkadaş çevresinde biraz daha dikkatli olmanızı ve gereksiz kırgınlıklarla arkadaşlarınızı bunaltmamanızı tavsiye ederiz. Aşk hayatında ise mutlu bir sene sizi bekliyor. Sizi deli gibi seven bir partneriniz var. Onunla birlikte çok romantik günler geçireceğiniz bir seneye hazır olun.

Beğen

Yorum gönder